Zenzero

Sailor White Taşlı Bileklik

  • Kategori: Bileklik
  • Marka: Zenzero
  • Ürün Kodu: TBLK21-02
  • Barkod: 9981875451705
* Siparişler Minimum 100 Adet Olarak Kabul Edilmektedir.
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

Sailor White Taşlı Bileklik

 

Bileğinizde bir Sailor White Taşlı Bilekliğinin varlığı, sizi huzurlu ve sıhhatli hissettirmeye yetecektir. Zenzero farkıyla tasarlanan, her kıyafetinize uyum sağlayacak, doğal taşlarla bezeli bu bilekliği sevdiklerinize hediye edip onları mutlu edebilirsiniz. Kendinizi şımartmak için bir tane de kendinize almak isteyebilirsiniz. Online siparişinizi kolayca vererek hemen sahip olabilirsiniz. 

Havlit Taşının Özellikleri: Sailor White Taşlı bilekliğimizde  Havlit  taşı kullanılmaktadır. 
Havlit Taşı öfke ve kızgınlığa iyi gelir. Santral duyarlılığımızı kuvvetlendirir. Strese karşı koruma sağlar. Kalsiyum dengesini düzenler. Dişlerimiz ve kemiklerimiz için şifalıdır güçlendirir. Huzur ve sakinlik verici etkileri mevcuttur. Bencilliği ortadan kaldırır. Santral duyarlılığı ve kendimizi ifadeyi kuvvetlendirir. Engellerin aşılmasına yardımcı olur. Kendimizle barışıklığı sağlar ve özgüvenle beraber farkındalığımızı artırır.

Son moda, yeni sezon takılarla isterseniz kendinize bir jest yapın, isterseniz özel günlerinde sevdiklerinize şık bir sürpriz yapın. Zenzero'nun birbirinden güzel ve özgün modelleriyle farkınızı gösterin.Yükleniyor...